BATTIPAV portálová pila Extra 3300S
Kód: 531
Sleva 5%
Na každý nákup od nás dostanete slevu 5%. Stačí napsat do pole slevový kupon číslo "005". Pokud najdete zboží u konkurence levnější, můžeme Vám cenu ještě individuálně upravit.
Související produkty
Detailní popis produktu
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 1,4 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 200 mm |
| Max. délka řezu | 3300 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 40/35 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 2330×2330 mm |
| Váha | 180 kg |
| Rozměry | 90x398x126 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
