BATTIPAV portálová pila Prime 700
Kód: 528
Sleva 5%
Na každý nákup od nás dostanete slevu 5%. Stačí napsat do pole slevový kupon číslo "005". Pokud najdete zboží u konkurence levnější, můžeme Vám cenu ještě individuálně upravit.
Související produkty
Detailní popis produktu
| Motor | 400/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 4,0 kW |
| Otáčky motoru | 1400 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 700 mm |
| Max. délka řezu | 615 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 275/180 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 435×435 mm |
| Váha | 117 kg |
| Rozměry | 72x195x177 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
