BATTIPAV portálová pila Class 900
Kód: 391
Související produkty
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Class 900.
Battipav laserový paprsek slouží především k lepšímu zaměření řezu na řezaném materiálu. Pro všechny diamantové pily Battipav kromě řady VIP a kromě řady Class a Class Plus. U...
Battipav boční doraz s úchytem slouží jako dlouhé pravítko na přidržení řezaného materiálu. Pro diamantovou pilu Prime 650, 500, 700, 120, Dynamic 1200, Supreme 120.
Tento diamantový kotouč je vhodný na řezání cihel, tvárnic, lehkého betonu. Pro pily Prime 700 a Expert 700. Pro upnutí na tyto pily je potřeba vymězovací kroužek ze 60mm na...
Detailní popis produktu
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 1,0 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 200 mm |
| Max. délka řezu | 900 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 40/40 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 636×636 mm |
| Váha | 41 kg |
| Rozměry | 66x130x120 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Elektrická diamantová portálová pila s délkou řezu 120,5 cm, 1,1 kW. Ref.55941
Profesionální portálová pila Supreme 260S slouží pro řezání velkoformátových stavebních materiálů, obklady, dlažba, žula, mramor atd. Její precizní provedení a možnost...
Profesionální portálová pila Prime 120 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách...
Profesionální portálová pila Supreme 120 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8...
Class
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
