BATTIPAV portálová pila VIP 290
Kód: 376
Související produkty
Battipav laserový paprsek slouží především k lepšímu zaměření řezu na řezaném materiálu. Pro všechny diamantové pily Battipav kromě řady VIP a kromě řady Class a Class Plus. U...
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Class 670.
Tento diamantový kotouč je vhodný na řezání cihel, tvárnic, lehkého betonu. Pro pily Prime 700 a Expert 700. Pro upnutí na tyto pily je potřeba vymězovací kroužek ze 60mm na...
Detailní popis produktu
Technické údaje
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 1,0 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 200 mm |
| Max. délka řezu | 950 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 40/40 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 672×672 mm |
| Váha | 39 kg |
| Rozměry | 44x116x125 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Profesionální portálová pila Class Plus 1300 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách Vám zajistí...
Elektrická diamantová pila s délkou řezu 148,5 cm, motor 2,2 kW. Ref.52915
Profesionální portálová pila VIP 2110 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 6 ložiskách z toho...
Profesionální portálová pila VIP 2125 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Oproti ostatním pilám řady VIP má celou řadu vylepšení. Její precizní...
Vip 2110
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
