BATTIPAV portálová pila Supreme 320 INFINITY
Kód: 532
Související produkty
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Dynamic 760.
Battipav úchyt B-lock slouží pro uchycení řezaného materiálu na stole pily do síly materiálu až 40mm. Pro diamantové pily Prime, Supreme, Dynamic 1200, Extra 3300S, Class Plus,...
Battipav boční doraz s úchytem slouží jako dlouhé pravítko na přidržení řezaného materiálu. Pro diamantovou pilu Prime 100, Supreme 100.
Detailní popis produktu
| Motor | 400/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 3,4 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 300 mm |
| Max. délka řezu | 3200 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 85/60 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 2260×2260 mm |
| Váha | 212 kg |
| Rozměry | 77x366x141 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Profesionální portálová pila Supreme 100 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8...
Profesionální portálová pila Prime 85 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách...
Elektrická diamantová pila s délkou řezu 102 cm, motorem 2,2 kW. Ref.52920
Elektrická diamantová portálová pila s délkou řezu 120,5 cm, 1,1 kW. Ref.55941
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
