BATTIPAV portálová pila Prime 200
Kód: 521
Související produkty
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Class Plus 1300.
Battipav boční doraz s úchytem slouží jako dlouhé pravítko na přidržení řezaného materiálu. Pro diamantovou pilu Prime 85, Supreme 85, Class 900, Class 1100 a všechny modely...
Battipav boční doraz s úchytem slouží jako dlouhé pravítko na přidržení řezaného materiálu. Pro diamantovou pilu Prime 100, Supreme 100.
Detailní popis produktu
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 2,2 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 350 mm |
| Max. délka řezu | 2000 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 110/80 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 1410×1410 mm |
| Váha | 100 kg |
| Rozměry | 77x271x110 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Profesionální portálová pila Prime 100 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách...
Profesionální portálová pila VIP 260 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 6 ložiskách z toho dvě...
Profesionální portálová pila Class 900 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách Vám...
Profesionální portálová pila Dynamic 760 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 6...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
