BATTIPAV portálová pila Prime 100
Kód: 471
Související produkty
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Class Plus 850.
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Class Plus 1300.
Battipav boční doraz s úchytem slouží jako dlouhé pravítko na přidržení řezaného materiálu. Pro diamantovou pilu Prime 200, Supreme 200.
Battipav boční rozšíření stolu 50x60cm, 70241. Pro diamantové pily Class, Class Plus.
Detailní popis produktu
Technické údaje
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 2,2 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 350 mm |
| Max. délka řezu | 1000 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 110/80 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 707×707 mm |
| Váha | 83 kg |
| Rozměry | 77x173x110 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Profesionální velkoformátová portálová pila Extra 3300S slouží pro řezání přírodního kamene, žuly, obkladů, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy...
Elektrická diamantová pila s délkou řezu 65 cm, motorem 0,8 kW, DIA kotouč v ceně. Ref.55903
Profesionální portálová pila Prime 120 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách...
Profesionální portálová pila Prime 700 slouží především pro řezání velkých stavebních materiálů jako jsou tvárnice, bloky kamene atd. Její precizní provedení a možnost...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
