BATTIPAV portálová pila Supreme 120
Kód: 477
Související produkty
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Class Plus 850.
Battipav boční rozšíření stolu 50x60cm, 70241. Pro diamantové pily Class, Class Plus.
Battipav úchyt B-lock slouží pro uchycení řezaného materiálu na stole pily do síly materiálu až 40mm. Pro diamantové pily Prime, Supreme, Dynamic 1200, Extra 3300S, Class Plus,...
Detailní popis produktu
Technické údaje
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 2,2 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 300 mm |
| Max. délka řezu | 1200 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 85/60 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 849×849 mm |
| Váha | 86 kg |
| Rozměry | 77x193x110 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Profesionální portálová pila Dynamic 1200S slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 6 ložiskách...
Elektrická diamantová pila s délkou řezu 118,5 cm, motorem 2,2 kW. Ref.52905
Profesionální portálová pila Class 1100 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách Vám...
Profesionální portálová pila Supreme 200 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
