BATTIPAV portálová pila Supreme 100
Kód: 474
Související produkty
Battipav boční doraz s úchytem slouží jako dlouhé pravítko na přidržení řezaného materiálu. Pro diamantovou pilu Prime 650, 500, 700, 120, Dynamic 1200, Supreme 120.
Battipav boční doraz s úchytem slouží jako dlouhé pravítko na přidržení řezaného materiálu. Pro diamantovou pilu Prime 200, Supreme 200.
Detailní popis produktu
Technické údaje
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 2,2 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 300 mm |
| Max. délka řezu | 1000 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 85/60 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 707×707 mm |
| Váha | 83 kg |
| Rozměry | 77x173x110 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Elektrická portálová pila o délce řezu 85cm, motorem 0,8kW a dia. kotoučem 200mm v ceně stroje. Ref.54975
Profesionální portálová pila Prime 100 slouží pro řezání všech stavebních materiálů, obklady, dlažba atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách...
Profesionální portálová pila Class Plus 1300 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách Vám zajistí...
Profesionální portálová pila Class Plus 850 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách Vám...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
