BATTIPAV portálová pila Prime 120S
Kód: 480
Související produkty
Battipav úchyt B-lock slouží pro uchycení řezaného materiálu na stole pily do síly materiálu až 40mm. Pro diamantové pily Prime, Supreme, Dynamic 1200, Extra 3300S, Class Plus,...
Battipav boční rozšíření stolu 50x60cm, 70241. Pro diamantové pily Class, Class Plus.
Battipav zamykací systém slouží pro pevné uchycení řezaného materiálu na stole pily. Pro diamantovou pilu Dynamic 760.
Detailní popis produktu
Technické údaje
| Motor | 230/50 V/Hz |
| Příkon motoru | 2,2 kW |
| Otáčky motoru | 2800 ot./min. |
| Max. průměr kotouče | 350 mm |
| Max. délka řezu | 1200 mm |
| Max. hloubka řezu při 90°/45° | 110/80 mm |
| Max. rozměr mater. pro diagonální řez | 549×849 mm |
| Váha | 86 kg |
| Rozměry | 77x193x110 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portálové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Elektrická diamantová pila s délkou řezu 106 cm, motorem 1,1 kW, DIA kotouč v ceně. Ref.54911
Profesionální portálová pila Prime 700 slouží především pro řezání velkých stavebních materiálů jako jsou tvárnice, bloky kamene atd. Její precizní provedení a možnost...
Motor 230/50 V/Hz Příkon motoru 2,2 kW Otáčky motoru 2800 ot./min. Max. průměr kotouče 300 mm Max. délka řezu 850 mm Max. hloubka řezu při 90°/45° 85/60 mm Max....
Profesionální portálová pila Class Plus 1050 slouží především pro řezání obkladů, dlažby, mramoru atd. Její precizní provedení a možnost posunu hlavy na 8 ložiskách...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
